OKU

Yehuuu’ya Artık Her Zaman Erişebilirsin

Yaklaşık 1 ay önce bir gece ansızın yapmaya karar verdiğimiz Yehuuu, beklentilerimizin üzerinde olumlu geriye dönüş aldığı için oluşumu eposta kutularının ötesine taşımaya karar verdik. Gerek kendi işlerimiz, gerek üşengeçliğimizden kaynaklı olarak bir süredir üzerinde farklı temalar, değişik konseptlerle çalıştığımız bu siteyi de yine bir akşam ansızın aldığımız basit bir temanın biraz olsun elini ayağını düzeltterek kullanıma açabildik.

Yehuuu’yu açtığımız zaman çok farklı kesimdeki insanlardan aynı tepkileri aldık. Bizden geçmişte gönderdiğimiz haberleri talep eden ya da arka planda bize yardımcı olmak isteyen, hatta app yapmak isteyen bile oldu. Bize eposta gönderme zahmetinde bulunan, güzel görüşlerini bizden esirgemeyen ve Yehuuu’yu bir platform haline getirmemiz konusunda bizi teşvik ve yardım etme talebinde bulunan herkese teşekkür ediyoruz.

Bu siteyi açmak doğrusunu isterseniz az miktarda para ve bir kaç saatimizden çok daha fazlasını gerektirmiyor. Ancak buranın içini doldurmak, buraya ziyaret edilen bir hal haline getirmek ise işin gerçekten en zor olan bölümü. Bu noktada siz değerli okurlarımızdan destek istiyoruz. Burada eposta paylaşımlarımıza nazaran daha rahat davranabileceğimiz kocaman bir alan var, iletisim@yehuuu.com adresinden bizimle iletişime geçip, bir yazar hesabı talep ederek, gördüğünüz haberleri, hikayeleri vb. içerikleri paylaşabilir, bu sitenin büyümesine katkı sağlayabilirsiniz. En olmadı, siteyi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak tanıtılmasına yardımcı olabilirsiniz. 🙂

Ayrıca içerik platformu olmamızla birlikte sitemize yeni bir bölüm daha ekledik. Ütopya adını verdiğimiz bu bölümde, “kötü” ve “olumsuz” olarak değerlendiğimiz haberleri Polyannacılık oynarak “güzel” ve “olumlu” hale getiriyoruz. Bu alan bizim kendimizi eğlendirdiğimiz, eğlenirken “keşke böyle olsaydı” diye düşündüğümüz bir alan. Sitenin “ilham veren haberler”i yani gerçek haberler bölümüne nazaran daha çabuk genişleyebilecek bir alan. Tabi ki içine sakladığımız ince bir mesaj da mevcut.

İlerleyen dönemlerde sanat, bilim, listeler ve micro hikayeler gibi farklı kategoriler açarak içeriğimizi biraz daha genişletmeyi amaçlıyoruz. Artık bütün içerikleri yan yana dizebileceğimiz bir yuvamız olsa da, Yehuuu her sabah size eposta kutunuzda “günaydın” demeye devam edecek.

Sevgiler.

Müjdemi İsterim

Sabahları bir doz iyi haber almak için mail adresini bırak 🙂

Endişelenme, biz de spam'den nefret ediyoruz! Her gün sadece bir eposta göndereceğimize ve reklam içermeyeceğine dair söz veriyoruz.

Beğendim
Beğendim Bayıldım Çok Güldüm İnanılmaz Üzüldüm Kızdım
1
Kategoriler
OKU

Bir görüş bırak

*

*

Müjdemi İsterim
Her gün bir doz iyi haber almak için eposta adresini bırak :)
Endişelenme, biz de spam'den nefret ediyoruz! Her gün sadece bir eposta göndereceğimize ve reklam içermeyeceğine dair söz veriyoruz.